یه نقطه‌هایی از وجود آدم هست، که دیگه از یه وقتی به بعد با مسالمت پذیرفته می‌شه. مثلاً دیگه وقتی تو راه همسفرات آهنگ شیش و هشت می‌ذارن و با خوشی دست می‌زنن و می‌خونن و تو جاشون می‌رقصن، تو می‌دونی اونی که نشسته جاده رو نگاه می‌کنه و هر چند وقت یه بار چند خطی به سفرنامه‌ش اضافه می‌کنه خودتی. دیگه از شدت یأس و ناتوانی شروع به برچسب زدن به این حرکت ساده نمی‌کنی، دیگه غصه نمی‌خوری که چرا نمی‌تونی یکی از اونا باشی، دیگه تلاشای مذبوحانه برا یکی شدن با این خوشی جمعی نمی‌کنی، و دیگه دیوانه‌وار و ابلهانه تو کل قضیه دنبال معنا نمی‌گردی. دیگه می‌دونی تو اونی هستی که حالا این کارو هم نمی‌تونه بکنه، و در عین حال می‌تونه از شنیدن صدای بی‌خیال این جمع لذت ببره. بله، این جوریاست. من که راضی ام.

/ 2 نظر / 3 بازدید
امیر

خوش به حالت واقعا.واقعا. یاد اون سفر اصفهانم افتادم که تو در جواب اسمس بال بال زدنم گفتی بیخیال صدای موزیک تو گوشتو زیاد کن!تازه تو اون سفر علاوه بر موقعیت مشابه اینجوری بهت بعد از اعلام نتایج کنکورم داشتم.

مهتاب

هرگز نتونستم اینو بپذیرم. خیلی سعی کردم اداشو دربیارم. اما می دونم فقط یه اداست....هنوز هم ادامه داره ....حتی اینجا....تو جمعاشون!